Kredyt

Spełnij marzenie o własnej nieruchomości

Artbud współpracuje z ekspertami kredytowymi Lendi, którzy potrafią znaleźć najkrótszą drogę do najtańszego kredytu na wymarzone mieszkanie. Dzięki autorskiej technologii eksperci Lendi są w stanie skrócić proces kredytowy i ułatwić związane z nim formalności. Przekazują też klientom kompletną wiedzę, żeby mogli podjąć w pełni świadomą decyzję.

Michalina Szpak

Ekspert finansowy

Współpracuję z Klientami na każdym etapie procesu kredytowego. Jestem do dyspozycji od momentu podjęcia decyzji o zakupie nieruchomości, przez proces kredytowy, koordynowanie momentu podpisania umowy, aż do uruchomienia kredytu. Zależy mi na tym, aby każdy Klient podejmował decyzje świadomie, każdy etap procesu kredytowego był zrozumiały, a formalności nie były przeszkodą w pozyskaniu finansowania na wymarzone mieszkanie lub dom. Dzięki takiemu podejściu już ponad 1000 osób wspólnie ze mną uzyskało kredyt.

Umów konsultację

Aleksander Kubiak

Ekspert finansowy

Pracuję jako ekspert finansowy od 14 lat. Moje doświadczenie poparte jest podpisaniem przez moich klientów ponad ośmiuset umów kredytowych na łączną kwotę przeszło 200 mln złotych. Specjalizuję się w kredytach hipotecznych oraz gotówkowych. Działam na terenie całej Polski, ale głównie na terenie Szczecina oraz okolic. Serdecznie zapraszam do kontaktu osoby prywatne oraz firmy, które szukają najlepszych rozwiązań finansowych.

Oblicz ratę kredytu bez wychodzenia z domu

Sprawdź miesięczną ratę