Realizacje


Lekarska

Budynek usługowo – mieszkalny powstał w centrum Szczecina – Dąbia, na rogu ul. Lekarskiej i Anieli Krzywoń. W budynku znajdują się 4 mieszkania, co pozwoliło na zachowanie kameralnej, spokojnej atmosfery.


Gerarda

W Mierzynie przy ul. Gerarda powstał dwukondygnacyjny budynek z 3 mieszkaniami. Każde z mieszkań znajduje się na osobnym piętrze. Do każdego mieszkania przynależy ogródek oraz garaż.


Bohaterów Warszawy

W centrum Szczecina, przy Al. Bohaterów Warszawy wybudowany został sześciokondygnacyjny budynek z 29 mieszkaniami, 3 lokalami użytkowymi oraz boksami garażowymi w części podziemnej. W budynku znajduje się winda obsługująca wszystkie kondygnacje budynku.


Dunikowskiego

Inwestycja powstała przy ul. Dunikowskiego 38 w Szczecinie. W inwestycji znajdują się 3 budynki mieszkalne z komórkami lokatorskimi oraz miejscami postojowymi w garażowcu podziemnym. Łącznie 219 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni – od 28,2m2 do 65,67 m2. W podziemnej części budynku zlokalizowane są miejsca postojowe w ilości 83 szt. oraz komórki lokatorskie -90szt. Kondygnacja ta jest bezpośrednio skomunikowana ze wszystkimi kondygnacjami poprzez szybkobieżną windę osobową.


Limby

Na Warszewie przy ul. Limby powstał budynek wielorodzinny z garażem podziemnym. Łącznie 12 mieszkań. Na parterze znajdują się mieszkania z tarasami oraz ogródkami.


Ziemniaczana

Inwestycja mieści się na Prawobrzeżu, w bardzo spokojnej, otoczonej zielenią dzielnicy Szczecina – Majowe. W ramach inwestycji powstały dwa budynki mieszkalne wielorodzinne o 3 kondygnacjach naziemnych z poddaszem użytkowym. Budynki niepodpiwniczone, wykonane w technologii tradycyjnej. Łącznie 47 mieszkań o powierzchniach od 30 m² do 86 m². Na terenie obiektu znajduje się 48 miejsc postojowych naziemnych oraz 5 garaży.


Chmurna

Inwestycja obejmuje budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego, w którym powstało 47 lokali mieszkalnych jedno i dwupoziomowych o powierzchni od 39 m2 do 74 m2. Na kondygnacji -1 znajdują się 2 garaże podziemne. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej.